• Konkurs matematyczyny

• Dzisiaj, 7 czerwca, kiedy to większość uczniów jest już jedną nogą na wakacjach czterech chłopców z klas ósmych wzięło udział w I Powiatowym Konkursie Matematycznym w Zespole Szkół nr 1 w Stargardzie!

To Mateusz Husak, Rafał Kawa, Fabian Twarowski i Bartosz Zakrzewski.

Jedno z zadań na rozgrzewkę przynieśli dla Was.

Czy znacie już hasło?

Gratuluję:) Izabela Nowak;)

• Wycieczka do Wolina i Międzyzdrojów

• Wycieczka do Wolina i Międzyzdrojów uczniów klas 6 a i 7 a.

Nie zabrakło pobytu na plaży, gry terenowej, zwiedzania średniowiecznej osady i atrakcji na historycznym placu zabaw.

To był dzień pełen wrażeń!!!!

• Gra Harcerska klas IV

• Klasy IV brały udział w Stargardzkiej Grze Harcerskiej przygotowanej przez drużynową Ewę i jej harcerzy. Poznały historię Stargardu, przy czym dobrze się bawiły. Następnie uzupełniły spalone kalorie obiecanymi lodami

• Wycieczka klas trzecich do Poznania.

• Wycieczka klas trzecich do Poznania. Na Stary Rynek, Muzeum Instrumentów Muzycznych, Malta, przejażdżka kolejką wąskotorową i ZOO.

Ciekawostka z Muzeum fortepian, na którym siedmioletni Chopin grał swój pierwszy koncert i skrzypce, które otrzymał jedenastoletni Wieniawski w nagrodę dla najlepszego skrzypka kończącego Konserwatorium w Paryżu.

• Dzień Dziecka w 7a

• Dzień Dziecka klasy 7a, czyli moc atrakcji takich jak: piknik, piesza wędrówka na lody, międzyklasowe rozgrywki siatkówki i zwycięstwo oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek i wspólnym śpiewaniem.

• Warsztaty klasy 6a

• Uczniowie klasy 6 a odwiedzili Centrum Nauki Filary, gdzie wzięli udział w warsztatach LEGO.

Poznali legendy związane z zabytkami Stargardu, stworzyli budowle z klocków LEGO, a następnie opisali swoje zmagania w opowiadaniach twórczych.

• Konkurs recytatorski

• Dziś odbył się konkurs recytatorski "Orły Poezji Patriotycznej" zorganizowany przez Stowarzyszenie Polski Klub Patriotyczny Stargard.

Naszą Szkołę reprezentowały: Zofia Jęksa z klasy 3b, Julia Opałka z klasy 6a i Hanna Semczyszyn z klasy 4a. Hanna Semczyszyn zajęła II miejsce.

• Wycieczka klas II

• To był prawdziwy Dziki Zachód… piach, słońce, szeryf, kowboje, złoto, napad na bank i MY dzieciaki z 2 a i 2 b . Było super!!!!

• Konkurs recytatorski

• Dnia 18 maja odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Decyzją jury cztery równorzędne wyróżnienia otrzymały: Aniela Kmiecik (PM nr 5 z oddziałami integracyjnymi), Marika Płuciennik ( PM nr 3), Maja Stera (PM nr 6) i Zofia Wiśnios (SP . Gratulujemy!!!

• I miejsce

• Dnia 18.05.2023r. odbył się XXVII Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny "Czy znasz Morze Bałtyckie i wybrzeże szczecińskie?"

Wyniki: 1 miejsce SP 8, 2 miejsce SP 5, 3 miejsce SP 9 .

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6a: Hanna Bryszewska i Adam Michałek. GRATULACJE.

• II miejsce

• 12 maja w SP 2 w Stargardzie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Jak to jest być człowiekiem?". Naszą szkołę reprezentowały znakomite: Wiktoria Rataj, Amelia Schulen oraz Julia Opałka.

Wiktoria Rataj zajęła II miejsce!

Gratulujemy!

• III miejsce

• Serdeczne gratulacje dla Kornela Opałki z klasy 2a za zajęcie 3 miejsce w konkursie plastycznym

„Poznaj – Zrozum – Zaakceptuj AUTYZM” organizowanym przez OREW w Stargardzie.

Wielkie gratulacje!!!!

• Nasi Sportowcy

• Wyniki Indywidualnych zawodów LA.

Zdobyliśmy, aż 11 medali!!

Chłopcy się spisali!

W biegu na 100m kolejno II i III miejsce zajęli: Leonard Bykowski i Alan Pacak.

W rzucie oszczepem wygrał: Maksym Borkowski, a Stepan Malanchuk zajął III miejsce.

W rzucie dyskiem: Stepan Malanchuk zajął II miejsce.

Oskar Ptak zaś wrócił z III miejscem w biegu na 2000m.

Bartek L. zajął III miejsce w skoku wzwyż.

Wisienką na torcie była sztafeta 4x100m w składzie: Leonard Bykowski, Wiktor Wlazłowski, Filip Stechera i Alan Pacak, gdzie zajęliśmy II miejsce.

Serdecznie gratulacje dla chłopców .

Czekamy na drużynowe zawody w następnym tygodniu!!!!!