• Konkurs Recytatorski

• 21 kwietnia w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy...". Jurorki z Książnicy Stargardzkiej-p. Katarzyna Orzechowska i p. Monika Myszka-były zachwycone recytacją wszystkich uczestników. Zwyciężczynie konkursu: Antonina Prokowska kl VI SP11 (I miejsce); Zuzanna Kowalik kl. IV SP7 (II miejsce); Pola Kesserling kl.V SP7 (III miejsce); Hanna Cieślak kl.V SP8 (IV miejsce).

GRATULUJEMY!

• Szkolne eliminacje

• Szkolne eliminacje recytatorskie zakończone .

Brawa dla naszych artystów. Jesteście wspaniali.

Naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatatorskim „Witamy w Wierszolandii” , pod hasłem „Wiosna w przyrodzie” organizowanym przez SP4 będą reprezentowały : Kalina Polechońska z kl. 1a, Oliwia Bartkowiak z kl. 2a i Alicja Michałek z kl. 3b.

Gratulujemy!!!!

• Konkurs Recytatorski

• Dnia 14 kwietnia odbył się Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy..."

Zwyciężczynią została Wiktoria Rataj, II miejsce zajęła Hanna Cieślak, ÌII miejsce przypadło Julii Opałce.

Życzymy powodzenia w międzyszkolnym konkursie

• II miejsce

• W dniu dzisiejszym odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej .

Chłopcy dzielnie walczyli ! Nasza szkoła zdobyła II miejsce!

Brawo chłopcy!

Dodatkowo nasz bramkarz - Alan Pacak zdobył nagrodę najlepszego bramkarza turnieju .

Gratulujemy!

• ,,Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - Młodzież zapobiega pożarom".

• Dnia 14 kwietnia w Dolicach odbyły się powiatowe eliminacje ,,Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Młodzież zapobiega pożarom".

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie znaleźli się na podium. Wojtek Nowaczyk zajął II , a Tomek Dawidowicz III miejsce.

Serdecznie gratulujemy !