• TALENCIAKI

• Nasza szkoła bierze udział w wyjątkowym projekcie organizowanym przez sklep Lidl Polska.

Szkoły Pełne Talentów - to akcja, dzięki której dzieci z naszej Szkoły mogą otrzymać sprzęt sportowy i elektroniczny najwyższej jakości.

Robiąc codzienne zakupy, jesteśmy w stanie zmieniać na lepsze obraz naszych małych ojczyzn, a tym samym przyczyniać się do tworzenia lepszych warunków do kształcenia i rozwoju naszych dzieci.

Akcja rozpoczyna się 05.09.2022r., będzie polegała na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły.

Talenciaki otrzymuje się za KAŻDE 50 ZŁOTYCH WYDANE NA ZAKUPY zawierające MINIMUM JEDEN OWOC LUB WARZYWO.

Koniec wydawania Talenciaków zaplanowane jest na 13.11.2022r.

Pudełka na Talenciaki będzie można znaleźć na stoliku przy wejściu głównym oraz w pokoju nauczycielskim (kupony będzie można przekazać nauczycielowi bądź wychowawcy).

Serdecznie zapraszamy do akcji, dzięki której nasze Dzieci, mogą zyskać wspaniałe nagrody.

Każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii, do wygrania m.in kompletnie wyposażona sama komputerowa czy boty edukacyjne.