• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI Z NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0

Szkoła Podstawowa nr 8 im.Mikołaja Kopernika w Stargardzie przystąpiła do programu wieloletniego-„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” Priorytet 3,kierunek interwencji 3.1. ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DO PLACÓWEK WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO, w ramach którego otrzymała na realizację zadania dotację z budżetu państwa w wysokości 2500zł (wkład własny organu prowadzącego -625zł,całkowity koszt zadania to 3.125zł). Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Nowe książki są już w bibliotece i wzbogacą nasz księgozbiór.Jest wiele interesujących pozycji.Każda książka jest wyjątkowa i z pewnością znajdzie czytelnika.

Zapraszam do zapoznania się z nowościami.

Aurelia Makowska